Unban me because im...
 
Notifications
Clear all

[Solved] Unban me because im Batman

Page 2 / 2
Gacy
 Gacy
(@boii)
Reputable Member

"But did I challenge you kidosie fucked up? so stick pussie slut because you are handicapped shit." Yeah stay banned kid. keep making appeals and ill instantly deny them. Find a new community.

Posted : 10/06/2020 2:47 pm
Wild Boar
(@wild-boar)
Trusted Member Customer
Okay so I'm asking YOU crazy bob 
, will you give me unbances, credit, t
and will you forgive me the offenses
 
 
Topic starter Posted : 12/06/2020 7:08 pm
Wild Boar
(@wild-boar)
Trusted Member Customer
where it is
credit should be a trust loan. Sory, but sometimes
I'm lost in not writing in one line
Topic starter Posted : 12/06/2020 7:10 pm
Wild Boar
(@wild-boar)
Trusted Member Customer

@boii

I'll put it this way I'm already grown up. I am 18 years old and when you wrote that I am a child you really amused me.
I would say something more specifically about you but that Bob asked me to stop,
so I just keep laughing at this "kid".
 
 

 

Topic starter Posted : 12/06/2020 7:16 pm
crazy bob
(@crazy-bob)
Honorable Member Customer

Are you seriously asking me to unban you after Gacy stated you will stay banned? For real?

This is a bit like my kids asking my wife if they can do something right after told them they can not, it's not gonna work.

 

You should reread this thread Wild Boar; Both me and Gacy pointed to the same 'issue'.

Stating your age is also irrelevant. Want to make your age relevant; act like a grown up.

 

 

Posted : 13/06/2020 10:21 am
Wild Boar
(@wild-boar)
Trusted Member Customer

Dobra bo widzę że się nie dogadamy , chłop sobie wbija wyzywa mnie , gościu ja mam to w dupie że twoim zdaniem mnie nie obraził , moim tak i co nie wyciągniesz mu za to konsekwencji ? No Gacy wchodzi sobie bo jest totalny kozak itp , a jak kiedyś były problemy na serwie to pisał że nic nie może zrobić . To zajebiste community . I wiesz co Gacy powiem ci jedno ja już mam wyjebane na serwer bo jak mam grać i dostać bana od takiej szmuli jak ty to podziękuje . Wchodzi sobie typ co nawet nie umie ogarnąć ludzi na sz żeby przestali się zabijać . Bo każdy ma w ciebie wyjebane . Każdy wie że Gacy to taki typek co zgrywa kozaka a jak przychodzi co do czego to cipka. Pizda w świecie kozak w necie . A co do ciebie bob szczerze się zawiodłem bo niby byłeś spoko ale jak przychodziło co do czego to.sie wykonałeś . Aż przypomnę kiedy jakiś koleś już nie pamiętam ale kiedyś było video na report na mnie było widać że jestem niewinny , a ty wyjebongo Bella ciao . No dlatego serwer już nie jest pełny . Odbieracie zabawę . Wasza podstawa po bana jest taka że ktoś gada coś i masz bana , nieważne że jesteś niewinny . To już mnie nudzi community fajne było zgrane ale szczerze ten servera zrobił się pvp . I nie interesuje mnie twoje życie prywatne . Po to wchodzimy do gry żeby o nim zapomnieć . No cóż daj mi perma bo mam wyjebane chociaż zgaduje że Gacy go mi wlepi bo jest totalnym kozakiem 🤣🤣 . Żart . Dobra to na zakończenie bob byłeś spoko ale zacząłeś naginać zasady , a Gacy mam nadzieję że kiedyś Bóg da ci tą jedną szarą komórkę więcej . Dowidzenia  JG 

Topic starter Posted : 13/06/2020 3:25 pm
Wild Boar
(@wild-boar)
Trusted Member Customer

@boii a jak już mam perma to chuj ci w dupe kidosku co cię w domu biją 🤣. Nara lamusku

 

Topic starter Posted : 13/06/2020 3:27 pm
crazy bob
(@crazy-bob)
Honorable Member Customer

...ravings of a mad man

 

Posted : 15/06/2020 8:16 am
THX_4_FOOD
(@thx_4_food)

Damn forgot to run it thru autocorrect?

Posted : 15/06/2020 11:52 am
Xilac
(@xilac)
Eminent Member Customer

this appeal was a cluster fuck jeezus, -rep

Posted : 15/06/2020 3:05 pm
Page 2 / 2
Share: